Již více než 20 let nabízíme výuku kroužků pro děti v mateřských školách v Praze. Nabídku kroužků neustále rozšiřujeme podle přání rodičů, nebo samotných školek. Všechny naše kroužky jsou pod neustálým dohledem zkušených lektorů, které průběžně školíme a vzděláváme. Za kvalitu kroužků ručí také samotná paní majitelka, která několikrát ročně kroužky navštěvuje a je v kontaktu jak s vedením mateřských škol, tak se samotnými rodiči. Ať už si tedy vyberete jakýkoliv z našich kroužků, věřte, že se Vaše děti budou dobře bavit.

Naučné kroužky

Znáte přísloví: Co se v mládí naučíš, ve stáří jako když najdeš? Tak přesně takhle fungují naše kroužky. Ať už se jedná o hudbu, hru na hudební nástroj nebo vědecké experimenty, Vaše dítě se může své oblíbené činnosti věnovat už od malička. Hravou formou se tak naučí základy dříve než ostatní děti a ve škole na nich může stavět.

Náhledový obrázek k Angličtina pro nejmenší

Angličtina pro nejmenší

Angličtina pro školkové děti je naším nejoblíbenějším kroužkem. S Angličtinou pro nejmenší jsme totiž před více než 20 lety začínali. Výuka ve školce probíhá hravou formou a děti si na cizí jazyk zvykají pomocí anglických her, písniček a říkanek. Naučí se základní fráze a obraty a ve škole je pro ně angličtina jednodušší.

Více o kroužku Angličtina pro nejmenší
Náhledový obrázek k Flétnička

Flétnička

Flétnička, jak už název napovídá, je kroužek, který učí předškolní děti základům hry na flétnu. Děti se v kroužku naučí několik písniček a melodií, stejně jako rytmu a správnému dýchání. Na konci pololetí budou schopné rozeznat a zahrát několik základních not, které se naučí poznávat zábavnou formou, pomocí příběhů a pohádek. Získají tak základ pro kariéru budoucího virtuosa.

Více o kroužku Flétnička
Náhledový obrázek k Malý vědec

Malý vědec

Máte doma zvídavé dítě, které zajímá, jak věci fungují? V kroužku Malý vědec si může vyzkoušet zajímavé pokusy a experimenty pod dohledem zkušeného lektora. Lektor nejprve vysvětlí a předvede každý pokus sám a poté si ho pod jeho dohledem vyzkouší děti. Na konci hodiny děti celý pokus zrekapitulují. Díky našemu kroužku pro předškoláky se školka stane laboratoří a Vaše dítě badatelem.

Více o kroužku Malý vědec
Náhledový obrázek k Zpívánky

Zpívánky

Zpěváci a zpěvačky určitě ocení kroužek Zpívánky. Děti se v průběhu kroužku naučí několik písniček a melodií, které budou nacvičovat za hudebního doprovodu lektora. Kromě samotného zpívání si malé superstar vyzkouší i různá dechová a rytmická cvičení, vytleskávání písniček, nebo práci s Orffovými nástroji jako je triangl, nebo rumbakoule.

Více o kroužku Zpívánky

Pohybové kroužky

V dnešní sedavé době počítačů a televizí je pohyb pro děti velice důležitý už od útlého věku. Proto nabízíme také pestrou nabídku pohybových kroužků, které rozvíjejí ohebnost a motoriku dítěte. Ať už si vyberete sport, klasický tanec, nebo tradiční lidové tanečky, Vaše dítě se naučí rytmu a týmové práci s ostatními dětmi ve školce. Především si ale z našich kroužků odnese radost z pravidelného pohybu.

Náhledový obrázek k Jóga pro nejmenší

Jóga pro nejmenší

Na žádost mateřských škol a rodičů do naší nabídky kroužků nově zařazujeme jógu pro děti. Stejně jako v klasické józe zde děti spojí cvičení se správným dýcháním a naučí se několik sestav, které podporují dětskou koncentraci a správné držení těla. Cvičení je přizpůsobené věku dětí a vyučované zábavnou formou, kdy jsou jednotlivé cviky pojmenované po zvířátkách.

Více o kroužku Jóga pro nejmenší
Náhledový obrázek k Lidové tanečky

Lidové tanečky

Tento kroužek byl zařazen do nabídky přímo na přání školek a rodičů. Je vhodný pro chlapce i děvčata a kombinuje tradiční popěvky a tanečky s hrami a vyprávěním o lidových zvycích. Dozví se například, kdo je Morena, proč se staví májka, nebo k čemu slouží barvená vajíčka. Kromě toho si vyzkouší práci v párech i ve skupinách, přivyknou folkloru a poznají české tradice.

Více o kroužku Lidové tanečky
Náhledový obrázek k Sportovní hry

Sportovní hry

Sport pro kluky i holčičky, pravidelně a za každého počasí, přesně tohle slibuje kroužek Sportovní hry. V průběhu kroužku se děti věnují pohybovým aktivitám a hrám ve školce i venku. Děti se v průběhu kroužky protáhnou, vyběhají a na konci hodiny zklidní pomocí relaxačního cvičení. Naučí se pravidla různých her a zvyknou si na fair play. Hlavně se ale pořádně pobaví.

Více o kroužku Sportovní hry
Náhledový obrázek k Tanečky pro nejmenší

Tanečky pro nejmenší

Pro všechny malé tanečnice a tanečníky máme připraven kroužek Tanečky pro nejmenší. Děti se naučí sestavičky na dětské písničky a zatančí si jak v páru, tak ve skupinkách. Kroužek je vhodný pro kluky i holčičky, které mají rádi rytmus a pohyb na hudbu. Na konci pololetí pak mohou svoje taneční umění předvést na ukázkové hodině pro rodiče ve stylovém tanečním oblečení.

Více o kroužku Tanečky pro nejmenší
Náhledový obrázek k Zumbička

Zumbička

Jeden z našich nejnovějších kroužků pro malé děti se jmenuje Zumbička. Jeho základem je Zumba®, celosvětový taneční fenomén pro dospělé. Stejně jako v Zumbě® i v dětské Zumbičce se děti naučí několik choreografií na známé melodie, zpevní tělo a zlepší svoji motoriku. To všechno zábavnou a dětem přístupnou formou pod vedením zkušeného lektora. Vaše dítě tak může jít s dobou.

Více o kroužku Zumbička

Kreativní kroužky

Kreativní kroužky pro děti v mateřských školách jsou určené pro všechny dětské umělce. Rozvíjejí tvořivost a fantazii dítěte a učí ho práci s různými materiály a uměleckými technikami. Děti se nejen pobaví a kreativně vyřádí, ale mají možnost svá umělecká dílka donést domů rodičům na památku nebo na konci pololetí zazářit na divadelním představení.

Náhledový obrázek k Dramatický kroužek

Dramatický kroužek

Malí herci a herečky se mohou realizovat v našem Dramatickém kroužku, ve kterém se naučí práci v kolektivu, jevištnímu vystupování a vyzkouší si mnoho her zaměřených na rozvoj dramatického projevu. Tradičně nejoblíbenější je ale nacvičování divadelní hry na velkolepé představení na konci pololetí. Nechte Vaše dítě zazářit ve světle reflektorů s naším kroužkem.

Více o kroužku Dramatický kroužek
Náhledový obrázek k Keramika

Keramika

Pokud si Vaše dítě rádo hraje na písku a staví bábovičky, pak je pro něj náš kroužek Keramiky jako stvořený. Děti se naučí pracovat s hlínou a glazurou, stejně jako s různými materiály a rydly, které mohou při práci s keramickou hlínou zanechat krásné vzory. V průběhu kroužku vytvoří několik uměleckých děl, které si budou moci vzít domů a pochlubit se rodičům.

Více o kroužku Keramika
Náhledový obrázek k Šikovné ručičky

Šikovné ručičky

Kreativní tvořivý kroužek, při kterém děti na každé hodině vyrábějí výtvarná díla a učí se různé kreativní techniky. Umělecké projekty jsou přizpůsobené jak věku dětí, tak ročnímu období. Malí umělci budou vyrábět například vánoční a velikonoční ozdoby a přání, nebo pracovat s přírodními materiály. Děti si na konci hodiny mohou svůj výtvor odnést domů.

Více o kroužku Šikovné ručičky

Informace pro rodiče

Chcete se dozvědět více o tom, jak přihlásit dítě do kroužku a další důlěžité organizační informace k našim kroužkům?

Chci vědět více

Informace pro paní ředitelky

Zajímá Vás, jaké kroužky Vám můžeme nabídnout, jak probíhá výuka a proč jsou naše kroužky výhodné právě pro Vás?

Chci vědět více