IMG_3047A

Astarea Logo

Majitelka a současně jednatelka firmy paní Ludmila Pilařová se rozhodla vstoupit na trh jazykové výuky po návratu z více jak desetiletého pobytu v USA a ve Švýcarsku. Po zjištění, že v oblasti jazykových znalostí mají české firmy velké rezervy, se orientace firmy ubírala nejprve do oblasti firemní výuky.

I přesto paní Pilařová nezapomínala na ty nejmenší. V té době byla sama maminkou dvou malých dcer, ve kterých pobyt v zahraničí a kontakt s cizím jazykem probudil už v tak útlém věku přirozený zájem o cizí jazyky. Díky tomu se nabídka firmy rozšířila o předškolní angličtinu a následně i o další zájmové kroužky.

Výukou vzdělávacích a zájmových kroužků pro děti v mateřských školách se zabýváme již téměř dvacet let. V současné době působíme hlavně v Praze. Vidět nadšené děti a spokojené rodiče je pro nás nejlepší motivací, abychom byli ještě lepší ve svém oboru a neustále se zlepšovali.

Veškeré informace o kroužcích, které nabízíme najdete v sekci Kroužky. Pokud Vás zajímá, čím se lišíme od konkurence a co můžeme nabídnout Vaší mateřské škole, přečtěte si, prosím, sekci Info pro paní ředitelky.

Také informace pro rodiče jsou připravené v samostatné sekci. Dozvíte se, jak kroužky probíhají, co je třeba udělat pro přihlášení Vašeho dítěte a další organizační informace.

Pokud byste na našich stránkách nenašli odpověď na své otázky, rádi se Vám budeme věnovat osobně. Neváhejte se nám ozvat v sekci Kontakt.